AKMAKSAN OTOMOTİV SERVİS EKİPMANLARI İMALATI

Firmanız tarafından talep edilen H.P.S. 3000 yer doğrultma sistemi araçların mükemmel sabitleme ekipmanlarla kısa zamanda istenilen ölçüde rahatça doğrultmak mümkündür.

Sistemdeki çektirme kulesi ile araçların kapı direklerinin 10 tonluk çektirmek için kullanılan hidrolik + pnomatik sistemle çalışan pompa sistemi ile çok rahat doğrultma yapabilirsiniz.

Aynı zamanda ticari araçların şase kollarını aynı sistemde bulunan 30 tonluk hidrolik pompa silindiri ile içe çektirme yaparak doğrultmak yapılmaktadır.

H.P.S. 3000 hava + hidrolik sistemle çalışır. 7 ATM hava ile 1 cm² ye 700 bar akışkan basınç gönderir. Sistemde 10 ton ve 30 ton pompa sistemi bulunmaktadır. Bu sistemle binek ve ticari araçlarınızı doğrultmak mümkündür.

Sistemde kullanılan malzemelerin teknik özellikleri yere betonlanan sistemin malzeme cinsi özel alaşımlı çekme mukavemetine dayanıklı malzeme kullanılmıştır.

Pompa ve silindirler 4140 islah çeliği olup ısıl işlemden sonra taşlama yapılmıştır. Firmamız tarafından üretilen H.P.S. 3000 sistemin teknik arızaları 3 yıl garanti kapsamındadır.

Hatalı kullanım sonucu oluşabilecek arızalardan ücret talep edilir.

zms-logo-fw

© Copyright 2015 Otomotiv Endüstriyel Çözümler by ZMS TEKNİK Shared by SEO TREND YAZILIM