ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

hps-3000

SERVİS GENEL BAKIŞ

Otomotiv şasesi, bir otomobilin önemli yapılarından biri olarak düşünülür. Genellikle bir otomobil aracının gövdesini ve motorunu tutan bir çelik çerçeveden yapılır. Daha doğrusu, otomotiv şasesi veya otomobil şasisi, üzerinde motor, lastik, aks meclisleri, fren, direksiyon vb. Gibi çeşitli mekanik parçaların cıvatalı olduğu iskelet çerçeve. İmalat sırasında, bir aracın gövdesi şasinin yapısına göre esnek bir şekilde kalıplanır. Otomobil şasisi genellikle hafif sac veya kompozit plastiklerden yapılır. Taşıt araçlarının bileşenlerini ve yükü yüklemeyi desteklemek için gereken gücü sağlar. Otomotiv şasesi veya otomobil şasi, bir otomobilin sağlam, sert ve açılmaması için yardımcı olur. Oto şasi, otomobil genelinde düşük ses seviyesi, titreşim ve keskinlik seviyeleri sağlar.Türkiye’deki araç sahiplerine tam kapsamlı bir garaj hizmeti sunuyoruz. Uzmanlarımız, çok çeşitli otomobil servislerini nasıl kullanacaklarını biliyorlar. Binek araç veya orta büyüklükte bir kamyon veya SUV kullansanız da, mekanikçimiz araçlarınızın araç dükkanımızı terk etmeden önce en iyi performansı almasını sağlamaya çalışmaktadır. Yağ değişiminden motor değişimine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı araçlarda herhangi bir soruna çözüm bulabiliyoruz.Otomatik gövde çerçevesi makinesi / şasi düzeltme makinesi.

HPS 3000 BİLGİ

Kaldırıcı mekanik işe, kaporta, boya, lastik servis ve araba sergiler için idealdir. Benzersiz kaldırma pivot noktası sayesinde, araç kolay erişim için, aracın ön ya da arka ortaya çıkarmak için bu ekseninde kolayca döndürülebilir.

 • Otomatik onarımınızı sizin için daha uygun hale getiriyoruz
 • otomotiv şasi veya otomobil şasi, daha küçük spor otomobillerini destekleyecek kadar güçlü ve güçlüdür. group of people
 • Omurga şasesi yapmak ve maliyet etkinliği kolaydır. car services
 • Şasi, aracın genel şeklini belirleyen tek parça bir yapıdır.
 • Bu tip otomotiv şasi, kaynak tabanı tepsisi ve diğer parçaları bir araya getirerek üretilmektedir.

Teknik Bilgi

 • Kalite garantisi?

  360 derece çekme açısı
  1 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek
  4 yıllık üretim ve ihracat tecrübesi.

 • Hangi bölümlerin değiştirilmesi gerekiyor?

  Monokok şasi, maliyet açısından etkin ve robotize üretim için uygun olduğundan, çoğu araç, çelik kaplı monokok şasi kullanmaktadır.

 • Bakım Ekipmanları?

© Copyright 2015 Otomotiv Endüstriyel Çözümler by ZMS TEKNİK Shared by SEO TREND YAZILIM